Gokart na pedały – bolid wyścigowy dla Twojego malucha!

berg, gokart na pedały, gokart dla dzieci, brykacze.pl

Dzieci uwielbiają wyścigi, rajdy, oraz sportowe samochody. Jeśli również Twój maluch jest fanem szybkiej jazdy, to z całą pewnością będzie zachwycony przejażdżką takim pojazdem. Gokarty to świetne zabawki, ponieważ nie tylko dostarczają całe mnóstwo zabawy, oraz pozwalają na wspólne przejażdżki z rodzicami, lub rodzeństwem. Świetnie wypływają także na rozwój ogólnej motoryki dziecka. Pedałowanie to świetny trening dla sprawności dziecięcych nóżek, więc gokart na pedały będzie doskonałym wyborem, gdy tylko dziecko nauczy się używać pedałów.

Na sam początek świetnym wyborem będzie gokart 3 w 1 – Berg Go2, który posiada funkcje pchacza, odpychacza, oraz jeździka na pedały. Jest to fantastyczne rozwiązanie, ponieważ zabawki może używać już dziecko w wieku 10 miesięcy. Jeździk rośnie razem z dzieckiem, dzięki czemu może służyć wiele lat.

Berg GO2

berg, go2, gokart, na pedały, brykacze.pl

Dla dziecka w wieku od 2 lat świetnym pojazdem będzie gokart Berg Buzzy BSX. Jest to niewielki gokart na pedały o sportowym designie. Nadaje się dla dzieci od 2 do 5 lat, więc dziecko może go używać jak tylko nauczy się pedałować. Może również uczyć się właśnie z pomocą tego pojazdu!

Berg Buzzy

berg, buzz, gokart dla dzieci, gokart na pedały, brykacze.pl

Berg Buzzy Jeep Rubikon

Genialnym gokartem na pedały jest również Berg Buzzy Jeep Rubikon. Jest to replika klasycznego samochodu marki Jeep, znana dobrze każdemu fanowi motoryzacji. Posiada fantastyczny design, który cieszy oczy, ale jest również w pełni funkcjonalnym gokartem dla dzieci.

berg, dla dzieci, pojazd na pedały, gokart na pedały, brykacze.pl

Berg Choppy

Zwykłe gokarty nie są tak cool, jak gokarty imitujące motocykle typu chopper. To po prostu coś pięknego – zdjęcia mówią same za siebie.

Trójkołowy gokart Berg Choppy z pompowanymi kołami, przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Świetny wybór dla fanów motocykli i dobrego stylu. Wygląd pojazdu imponuje każdemu!

Kettler Daytona

Świetną alternatywą dla genialnych gokartów marki Berg jest Kettler. To producent zabawek, który znany jest z wyjątkowej jakości, oraz wytrzymałości. Każdy produkt marki Kettler jest świetny i solidny. Czasem brakuje mu stylu takiego jak w przypadku Berga, ale hej – to świetny produkt!

kettler, gokart, gokart na pedały, pojazd na pedały, gokart dla dzieci


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*