Traktory dla dzieci renomowanych marek

traktor dla dzieci, traktor smoby, traktorek smoby, traktorek dla dzieci, brykacze.pl

Dzieci uwielbiają pojazdy wszelkiego rodzaju. Do wyboru mamy ich wiele: jeździki, rowerki, pchacze, quady… Jednakże jeden rodzaj pojazdów wyróżnia się na tle pozostałych. Dlaczego? Traktory dla dzieci są niesamowite, ponieważ często są idealnym odzwierciedleniem prawdziwych maszyn. Posiadają łyżki do kopania, ładowarki, przyczepki, oraz dużo więcej przeróżnych akcesoriów, które urozmaicają zabawę. Zresztą – spójrzcie sami!

Traktorek Claas Falk Axos z przyczepką

traktorek dla dzieci, traktorek do odpychania, traktorek dla najmłodszych, traktorek z przyczepką, brykacze.pl, claas, falk

Wspaniały traktorek dla najmłodszych dzieci – Falk Claas Axos. Przeznaczony jest dla maluchów od 12 miesiąca i jest to wyjątkowy traktor, ponieważ jeden z niewielu, który napędza się odpychając. Posiada klakson z sygnałem dźwiękowym, przyczepkę podpinaną z tyłu do pojazdu, oraz akcesoria do zabawy piaskiem.

Traktor na pedały Farmer XL Claas z przyczepą Smoby

traktor dla dzieci, traktor smoby, traktorek smoby, traktorek dla dzieci, brykacze.pl

Traktor firmy Smoby to świetny pojazd napędzany pedałami, który z powodzeniem może być pierwszym pojazdem na pedały Twojego dziecka. Posiada licencję renomowanej firmy Claas i utrzymany jest w kolorach charakterystycznych dla tej marki pojazdów rolniczych. W zestawie oczywiście znajduje się odłączana przyczepka, na której można przewozić ulubione zabawki, lub piasek do zabawy.

John Deere RollyJunior Traktor Na Pedały Rolly Toys

traktor dla dzieci, traktor na pedały, traktorek na pedały, traktorek rolly toys, traktor rolly toys, brykacze.pl

Traktor marki Rolly Toys jest niesamowitą zabawką, która napędzana jest za pomocą przekładni łańcuchowej. Dzięki zastosowanej technologii napędzenie traktora jest dziecinnie proste i nawet maluch w wieku 3 lat poradzi sobie z pedałowaniem. W zestawie znajduje się traktor z łyżką do kopania, umieszczoną na froncie pojazdu, oraz przyczepka ze zdejmowaną burtą, dzięki czemu można śmiało przewozić różne towary i łatwo je później rozładować.

Traktor dla dzieci na pedały JCB Rolly Toys

traktor dla dzieci, traktorek na pedały, traktorek dla dzieci, traktor na pedały, traktor jcb, traktorek rolly toys, brykacze.pl

Pojazd inspirowany nieco inną marką traktorów, przez co różni się zdecydowanie wyglądem – jest w ciekawych, pomarańczowych barwach z czarnymi elementami, oraz jego kształty nieco się różnią. Posiada jednakże wszystkie najlepsze funkcjonalności, które są charakterystyczne dla pojazdów marki Rolly Toys. Traktorek wyposażony jest oczywiście w koparkę, oraz praktyczną przyczepkę.

Traktor dla dzieci New Holland z łyżką i ładowarką

traktorek dla dzieci, traktor na pedały, traktor dla dzieci, traktorek na pedały, traktorek rolly toys, brykacze.pl

Wspaniała maszyna, dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Traktorek na licencji renomowanej marki traktorów – New Holland. Traktor posiada przekładnię łańcuchową, która jest skonstruowana w taki sposób, by ułatwić pedałowania. Powoduje to, że z napędzeniem tak dużego traktora radzi sobie nawet 3-letnie dziecko.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*