Chcesz sprzedawać jeździki? – Leker.pl!

leker.pl, hurtownia zabawek online, internetowa hurtownia zabawek, dropshipping zabawki, leker.pl

Jeśli prowadzisz sklep z zabawkami i chcesz poszerzyć asortyment o najlepsze pojazdy dla dzieci światowych marek, to powinieneś poznać firmę Leker.pl. Jest to hurtownia zabawek, która od dawna importuje zabawki najlepszy marek. Leker to importer pojazdów takich jak jeździki dla dzieci, gokarty marki Berg, traktorki dla dzieci Rolly Toys, Falk, oraz wielu innych marek, a także samochody elektryczne dla dzieci.

Leker.pl jest dobrym wyborem dla początkujących przedsiębiorców, gdyż oferują model współpracy dropshipping. Jest to forma sprzedaży, która polega na ominięciu wysyłki towaru z hurtowni do sklepu z zabawkami. Hurtownia zabawek wysyła towar bezpośrednio do klienta sklepu. Tym sposobem młody sprzedawca ma łatwiejszy start.

Leker posiada biuro i magazyny w Chynowie. Jest to miejscowości znajdująca się w centrum kraju, w okolicach miejscowości takich jak Piaseczno, Grójec, Góra Kalwaria, czy Warszawa.

Firma Leker jest internetową hurtownią zabawek, ale oprócz działania online, możesz również poznać ich osobiście.

Jeśli interesuje Cię trochę więcej kategorii zabawek, niż pojazdy dla dzieci, to bez obaw – w Lekerze zakupisz również zabawki ogrodowe: mają trampoliny dla dzieci firmy Berg, a także zjeżdżalnie i huśtawki marek takich jak Fisher Price, Feber, czy Injusa.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*