Odkrywamy marki – Feber

Firma Feber jest pochodzącym z Hiszpanii producentem zabawek, który zdobył już uznanie w całej Europie. Najbardziej rozpoznawalne są jeździki, oraz zabawki ogrodowe tego producenta. Skupmy się na pojazdach 🙂

Feber Samochód Na Akumulator 6V Ferrari

ferrari, Feber, jeździk elektryczny, jeździki elektryczne, jeździki na akumulator, brykacze.pl, pojazdy dla dzieci

Świetny samochód elektryczny dla dzieci, który posiada 2 biegi – wsteczny i do jazdy w przód. Ma genialny, realistyczny wygląd samochodu marki Ferrari, więc prestiż jest gwarantowany. 🙂

FEBER Jeździk Ferraro Pchacz Formuła 1

jeździk, pchacz, odpychacz, pojazd dla dzieci, jeździki, pchacze, sklep, brykacze.pl, feber

Świetny jeździk dla dzieci, który może mieć również funkcję pchacza i odpychacza. Jest w formie samochodu wyścigowego formuły 1, więc powinien zachwycić każdego fana wyścigów samochodowych.

FEBER Quad Ferrari Na Akumulator 6V

quad, ferrari, fiat, elektryczny, dla dzieci, pojazd, jeździk, jeździki, brykacze.pl

Jeździki dla dzieci przyjmują różne formy. Mogą to być samochody elektryczne, quady na akumulator, lub na przykład odpychacze, albo pchacze. Pojazd dla dzieci Ferrari to genialny quad z szerokimi kołami i mocnym akumulatorem.

Feber Motor Na Akumulator Radical 6V

jeździk elektryczny, jeździk na akumulator, jeździki, jeździki dla dzieci, brykacze.pl

Świetny pojazd dla dzieci, który łączy w sobie kilka cech najlepszych jeździków dla dzieci. Po pierwsze ma szerokie, gumowe koła, dzięki czemu jest cichy i wygodny. Po drugie, kółka są trzy, więc jeździk jest stabilny i ma cechy motoru, lub roweru. Po trzecie, napędzany jest akumulatorem – każde dziecko to uwielbia.

Feber Rowerek trójkołowy 3w1 Baby Plus Music

rowerek biegowy, rowerek, wózek, trójkołowiec, na pedały, jeździk, feber, brykacze.pl

Świetny rowerek trójkołowy na pedały w ślicznych kolorach. Posiada stylowy daszek, rączkę do prowadzenia przez rodziców, a także pasy bezpieczeństwa, więc dziecko na pewno nie spadnie i nie zrobi sobie krzywdy.

Feber Rowerek Biegowy My Feber Bike ciche Koła Niebieski

rowerek biegowy, feber, ciche koła, metalowy, brykacze.pl, jeździk

Świetny rowerek biegowy, który śmiało może być pierwszym rowerkiem dla Twojego dziecka! Piękny, niebieski kolor spodoba się każdemu maluchowi, a dzięki cichym kołom, maluch może jeździć nawet w domu!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*