Na czym pojedzie dziś nasze dziecię – jeździki dla dzieci w różnym wieku

brykacze.pl, sklep z zabawkami, bobby car, jeździk, jeździki, pojazdy dla dzieci

Jeździki dla dzieci to jedna z najpopularniejszych kategorii zabawek. Każdy sklep z zabawkami walczy o to, by mieć ich jak największy wybór i żeby jak najwięcej ich sprzedać. Nie bez powodu ludzie kupują dzieciom na prezenty quady i gokarty – sprawiają one mnóstwo frajdy i zawsze są to trafione prezenty.

Na początku klasyk, czyli rowerek biegowy firmy Injusa. Jest to rowerek biegowy w formie motoru marki Kawasaki – dlatego też jest niezwykły i wyróżnia się na tle konkurencji. Posiada szerokie gumowane koła i fantastyczny wygląd. Zachwyci każdego malucha!

jeździk, pchacz, rowerek biegowy, kawasaki, injusa, brykacze.pl

Po rowerku biegowym przychodzi czas na pchacz. Proponowany przez nas model to Big Bobby Car Next, który zachwyca swoją konkurencyjną ceną, oraz futurystycznym designem. Posiada świecące światła LED!

jeździk dla dzieci, jeździki, pchacz, pchacze, bobby car, big, brykacze.pl

Dziecko rośnie, a wraz z nim potrzeby. Gdy maluch wyrośnie z pchacza, trzeba mu pojazd na pedały! Na przykład taki traktorek dla dzieci firmy Rolly Toys na licencji John Deere. To istny hit, który oprócz napędu na pedały, posiada łyżkę!

traktorek, traktor, rolly toys, na pedały, jeździk, brykacze.pl, john deere

No dobrze, ale traktorek to nie pojazd wyścigowy, a przecież każde dziecko uwielbia duże prędkości! Dla takich niespokojnych dzieci proponujemy gokart na pedały Berg BMW Street Racer, który może osiągać duże prędkości, a jednocześnie jest zaprojektowany z troską o bezpieczeństwo pociech.

gokart, na pedały, berg, street racer, bmw, pojazd dla dzieci, pojazdy, brykacze.pl

I wisienka na torcie, czyli spełnienie marzeń niejednego dziecka. Jest to idealny prezent na komunię i na urodziny. O czym mowa? To Quad dla dzieci na akumulator! Quad Corral T-Rex Peg Perego, który osiąga prędkość do 6 km/h. Jeśli chcesz kupić swojemu dziecku świetny pojazd na akumulator, to polecamy właśnie ten.

quad dla dzieci, peg perego, pojazd na akumulator, quad na akumulator, corral t-rex, brykacze.pl

 

Szeroką ofertę pojazdów posiada internetowy sklep z zabawkami www.brykacze.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*