Dmuchany plac zabaw w Twoim ogrodzie

Każdy marzy o nietypowej zabawce dla dzieci w swoim ogródku. Skąd jednak je brać? Jak wybrać odpowiedni model i z czym to się je? Na te pytania warto jest poznać odpowiedź.

Ze sklepu czy może z Internetu

Jako zyskujące naprawdę dużą popularność, obecnie dmuchane place zabaw znajdują się w wielu sklepach. Wszystko zależy od miejsca, w którym to mieszkamy i gdzie mamy możliwość dotrzeć osobiście. Niewielkie lokalne sklepy zwykle decydują się na kompromisy jakościowe tylko po to, by uzyskać jak najlepszą cenę jednostkową. Kiedy z placu będzie korzystać jedno dziecko i to tylko okazjonalnie, na pewno nie będzie to ogromny problem, jednakże zabawki interesujące i inne niż wszystkie zwykle przyciągają więcej dzieci. Kiedy natomiast mieszkamy w mieście, gdzie można skonfrontować oferty i jakość naocznie. Tam cena i jakość zwykle są naprawdę korzystnie ze sobą skorelowane. Internet natomiast uniemożliwia osobiste oględziny, ale o wiele łatwiej jest porównać nawet dziesięć różnych sklepów.

Zakupiłem i co dalej?

Po zakupie przywozimy plac zabaw na miejsce i zwykle nie wiemy, co tak naprawdę dalej. Wiele osób zapomina o zastosowaniu podkładu z plandeki, który skutecznie odcina od gleby i trawnika cały plac zabaw. Wszakże szkody wynikające z ustawienia na trawniku mogą być podwójne. Z jednej strony wilgoć i brak powietrza zniszczą trawę, z drugiej strony guma może parcieć i tracić właściwości. Po skończonym sezonie posumowanie szkód może być niestety mocno bolesne.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*