Inspiracje

Małe kobietki, naśladując te duże, lubią stroić się, malować czy też robić „wypady zakupowe”. Kopiowanie zachowań dorosłych nie ogranicza się jedynie do naśladowania tego, co robią oni „tylko dla siebie”. Są inne sfery życia codziennego, które małe dziewczynki chętnie kopiują na swój dziecinny grunt, które są inspiracją do ich zabaw. Dziewczynki widząc np. swoją mamę przygotowującą posiłek czy sprzątającą, koniecznie chcą robić to samo.

 

Małe gospodynie domowe

Każdy sklep z zabawkami – czy to stacjonarny czy internetowy – posiada w swojej ofercie artykuły, które uszczęśliwią każdą małą gosposię. Znajdziemy więc dla małej kucharki zestawy naczyń kuchennych, drewniane deski z produktami i profesjonalne studia kuchenne, wyposażone np. w lodówki czy sprzęty generujące odgłosy gotowania.

Profesjonalny sprzęt AGD dla dziewczynek – ekspresy do kawy, czajniki, odkurzacze, deski do prasowania z żelazkami, a do sprzątania – wyposażone wózki z mopem i innymi akcesoriami – to tylko nieliczne! przykłady towarów, które szanujący się sklep z zabawkami powinien mieć w swojej ofercie, aby zadowolić małe, ale wymagające klientki.

 

Bezpieczeństwo

Oferowane zabawki (z kategorii jw.) produkowane są zazwyczaj z wysokiej jakości tworzyw, praktycznych i łatwych do utrzymania czystości. Posiadają ciekawą kolorystykę i estetyczny wygląd. Ale, co bardzo ważne,  powinny spełniać normy bezpieczeństwa i posiadać stosowne atesty.

2 Komentarze

  1. Tak, przy takich zabawkach atesty są bardzo ważne. Dzieci biorą różne rzeczy do buzi. Ale ważne jest i to, jakich środków używają dorośli do czyszczenia takich zabawek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*