Dziewczynki też jeżdżą

Kiedyś prowadzenie roweru czy samochodu było czynnością zarezerwowaną dla mężczyzn, a widok kobiety w takich okolicznościach uznawany był za fanaberię czy ekstrawagancję. Czasy się zmieniły i obecnie nawet małe dziewczynki chcą korzystać z takich form samodzielnego przemieszczania się. Małe kobietki podpatrują te dorosłe wokół siebie, np. siedząc w foteliku samochodowym widzą mamę prowadzącą auto, widzą kobiety jadące na rowerze z zakupami czy całą rodzinę podczas wycieczki rowerowej. Mało tego, również bohaterki bajek korzystają z różnego rodzaju pojazdów – rowerów, skuterów, samochodów.

 

Pojazdy dla małych dam

Dla małych księżniczek przeznaczone są jeździki – bujaki, motocykle czy samochodziki. Wszystkie pojazdy w dziewczęcych kolorach, zdobione elementami z dziewczęcych bajek. Z biegiem lat to ONE, dziewczynki –  niezwykle wymagające klientki, same chcą decydować czym będą jeździć i jak ów pojazd ma wyglądać. Oferowane pojazdy dla dzieci w kategorii „dla dziewczynek” są takie same jak dla chłopców: rowerki biegowe, hulajnogi z funkcją jeździka, a dla starszych dzieci – elektryczne quady, skutery oraz rowery. Różnią się kolorystyką, doborem dodatkowych gadżetów czy stylizacją.

 

Analiza ofert

Zawsze warto porównać ceny, modele, funkcjonalność pojazdów w sklepach, które oferują pojazdy dla dzieci stacjonarnych i internetowych. Często występują duże różnice w cenach.

2 Komentarze

  1. Małym kobietkom, które już mają swoje małe guściki jest naprawdę trudno dogodzić 🙂 Pewnych pomysłów nie jesteśmy w stanie objąć naszymi dorosłymi umysłami. Trzeba ustąpić!

  2. Zgadza się wybór jest ogromny. Do tego dochodzi jeszcze dziewczęca rywalizacja: która ma fajniejszy rowerek, której kolor jest ładniejszy, itd. itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*